155 ₴
Пензлик для тональної основи TopFace - PT901 [F24]
Завдяки цьому пензлику тональний засіб лягає рівно й акуратно, залишаючи шкіру бездоганною. Готуйтеся як справжній майстер і додавайте власний професійний штрих у кожному русі з пензликом Pro Foundation Brush середньої жорсткості та повної форми. Він забезпечує легке нанесення та ідеальне розтушування для красивого й рівномірного покриття.
Виготовлений із синтетичних матеріалів.
Догляд: змочіть щетинки теплою водою, очистіть кінчики засобом для миття пензликів, ретельно промийте й видаліть зайву вологу чистим паперовим рушником.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип пензля | Пензель для тональної основи |
| Комплектація пензликами | Консілерний пензлик, Пензель для тональної основи |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | дерево |
| Довжина ворсу | 25 мм |
| Довжина рукоятки | 25 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Topface |