Пряма металева основа від бренда Divia для змінних файлів від українського виробника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | Без абразиву |
| Форма пилки | Пряма |
| Тип пилочки по матеріалу | Металева |
| Тип пилочки | Основа для абразивів |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Divia |
| Колір | Сріблястий |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина пилки | 1.5 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Divia |