164 ₴
Якщо у вашому творчому арсеналі з'явилася пряма металева основа від бренда Divia, без змінних файлів від українського виробника вже не обійтися. Практичний набір складається з тридцяти ідентичних виробів, якість яких не поступається повнорозмірним «прообразам». Еластичні наклейки міцно фіксуються на витонченій основі, не зісковзують та не деформуються під час експлуатації, забезпечуючи максимальний комфорт майстрові, а клієнту – ту саму результативність. Гнучкі пристрої допоможуть вам створити нову форму, відкоригувати стару, підрівняти довжину і усунути дрібні недосконалості, не травмуючи структуру нігтьової пластини.
Особливості набору змінних файлів для пилочки «Прямий тонкий» від Divia:
- виготовлені з високоякісних матеріалів;
- стійкі до деформації та механічних пошкоджень;
- дуже гнучкі та міцні;
- оснащені практичною клейкою стрічкою;
- легко знімаються після експлуатації;
- забезпечують максимально стерильну роботу;
- підходять для догляду як за натуральними, так і штучними нігтями;
- не піддаються дії підвищеної вологості;
- товщина кожного виробу становить 0,2 мм, розмір - 140 х 15 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 150 грит, до 240 грит, до 100 грит, до 180 грит, до 220 грит |
| Форма пилки | Пряма |
| Тип пилочки по матеріалу | Абразив |
| Тип пилочки | Змінний абразив |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Divia |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина пилки | 1.5 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Divia |
| Абразивність | 220 grit |