Набір змінних файлів на пряму основу від бренда Divia — це надійне та гігієнічне рішення для салонного манікюру та педикюру. Ці аксесуари на плівці міцно прилягають до базової конструкції, не деформуються та не обсипаються. Вони дають змогу безпечно замінювати одноразовий абразив та після кожного використання стерилізувати металевий напилок. Цей процес забезпечує дотримання високих стандартів гігієни в салоні, що допомагає захистити як майстрів, так і клієнтів від можливих інфекцій.
Особливості набору змінних файлів на основу «Пряма» від Divia:
- призначений для використання з діамантовими насадками для обробки нігтів;
- зернистість 100/180 грит для ефективного видалення старого покриття та моделювання нігтьових пластин;
- підходить для професійного та домашнього використання;
- забезпечує високу якість обробки нігтів;
- висока зносостійкість і надійність;
- дає змогу досягти гладкої та рівної поверхні нігтів;
- відмінний вибір для майстрів манікюру та педикюру.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Divia |
| Країна виробник | Україна |
| Абразивність пилки | до 180 грит, до 100 грит |
| Довжина | 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Змінний абразив |
| Тип пилочки по матеріалу | Абразив |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1.5 мм |
| Форма пилки | Пряма |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність | 180 grit |