Тестуючи різне nail-приладдя, ваша увага зупинилася на практичній пилочці у формі «Півмісяць»? Це не дивно, адже функціональний пристрій забезпечує максимально комфортну роботу як для майстра, так і для клієнта. Вигнута основа делікатно обробляє ламкі нігтики, позбавляючи їх нерівностей та дрібних недосконалостей. Щоб залишатися вірним цьому виробу, варто заздалегідь придбати змінні файли, Di1520, для металевого каркасу бренда Divia. Еластичні наклейки міцно фіксуються на твердій основі, не деформуються під час експлуатації, лугко знімаються після, готуючи саму пилочку до стерилізації.
Особливості набору змінних файлів для пилочки «Півмісяць» від Divia:
- комплект складається з 30 ідентичних виробів;
- усі вони оснащені липкою стрічкою для фіксації на пилочці;
- мають високоякісну абразивність – 100/150 гріт;
- підходять для застосування на руках та ногах;
- справляються зі створенням та моделюванням форми, корекцією довжини;
- стійкі до підвищеної вологості;
- універсального чорного кольору;
- мають практичні габарити: товщина – 1,5 мм, розмір – 160 х 25 мм;
- запобігають появі ламкості та розшарування нігтьової пластини;
- надають максимально делікатний вплив на неї.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Divia |
| Країна виробник | Україна |
| Абразивність пилки | до 100 грит, до 150 грит |
| Довжина | 160 мм |
| Колір | Чорний |
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Тип пилочки | Змінний абразив |
| Тип пилочки по матеріалу | Абразив |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Товщина пилки | 1.5 мм |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Ширина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність | 150 grit |