Без пилки для нігтів складно уявити виконання будь-якого манікюру. Проте поштучна покупка не є зручною та вигідною для майстра. Саме тому бренд Divia випустив набір одноразових пилок, в якому зібрано одразу 50 двосторонніх інструментів з універсальною абразивністю 100/180 гріт. Пилки мають зручну форму, ними комфортно користуватися як під час корекції довжини, так і при наданні нігтьовим пластинам чіткої форми. Вони прекрасно працюють на натуральних нігтях, а також є хорошим вибором при роботі з твердими матеріалами, такими як гель чи полігель. Пилки є одноразовими, вони несумісні з дезінфікувальними розчинами та стерилізаторами. Гарантуйте своїм клієнтам високий рівень безпеки у поєднанні з власним комфортом та оптимізацією витрат на розхідні матеріали!
Особливості набору одноразових пилок для нігтів 100/180, 50 шт. від Divia:
- зручний та практичний набір одноразових пилок;
- мають стильний блакитний колір;
- форма, оптимальна для роботи з будь-якою довжиною;
- підходять для натуральних та штучних нігтів;
- універсальна абразивність 100/180 гріт;
- в наборі міститься 50 пилок, що робить його по-справжньому економним рішенням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 100 грит, до 180 грит |
| Форма пилки | Пряма |
| Тип пилочки по матеріалу | Абразив |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Divia |
| Колір | Синій |
| Довжина | 13.2 мм |
| Ширина | 1.5 мм |
| Товщина пилки | 0.2 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Divia |