60 ₴
54 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 110 ₴
Цей інструмент від Formula Profi є ключем до створення бездоганного манікюру, про який ви завжди мріяли. Оснащений гострим кінчиком та вишуканим дизайном, цей фрезер дозволить вам з легкістю моделювати та формувати нігті, надаючи їм ідеальної форми та контуру. Виготовлений із високоякісних матеріалів цей інструмент гарантує довговічність та надійність у використанні, даруючи вам найкращі результати щоразу. Використовується для обробки кутикули, бічних валиків, видалення ороговілої шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Полум'я |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення натуральне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 1.6 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 1.6 мм |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Formula Profi |
| Діаметр | 1.6 мм |