
200 ₴
180 ₴
Твердосплавні (ТВС) фрези Formula Profi – це високоякісний професійний інструмент для технік манікюру та педикюру. Робоча частина фрези виготовлена з особливо стійкого та твердого вольфрам-карбідного сплаву з нітрит-титановим покриттям. Високоточне заточування методом алмазного шліфування. Фрези мають високі ріжучі властивості і довго зберігають гостроту насічки.
Твердосплавні фрези виготовляються із цільної заготовки. Моделі більшого діаметру – зварні. Ідеальне центрування запобігає биття та вібрації насадки на робочу поверхню. Суворий контроль на всіх етапах виробництва гарантує кожному інструменту високу якість та повну відповідність технічним вимогам. ТВС фрези Formula Profi сумісні з усіма типами салонних апаратів та фрезерів.
Твердосплавні фрези особливо зручні при знятті акрилового, гелевого шару для видалення огрубілих ділянок, вирізці мозолів, роботі з потовщеними нігтями, обробки гіпергідрозу/гіперкератозу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Кукурудза |
| Матеріал виготовлення насадки | Твердий сплав, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 26 мм |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Formula Profi |