
200 ₴
180 ₴
Твердосплавні (ТВС) фрези Formula Profi – це високоякісний професійний інструмент для апаратних технік манікюру та педикюру. Робоча частина фрез виготовлена з особливо стійкого та твердого вольфрам-карбідного сплаву з нітрит-титановим покриттям. Високоточне заточування методом алмазного шліфування. Фрези мають високі ріжучі властивості і довго зберігають гостроту насічки.
Твердосплавні фрези виготовляються із цільної заготовки. Моделі більшого діаметру – зварні. Ідеальне центрування запобігає биття та вібрації насадки на робочу поверхню. Суворий контроль на всіх етапах виробництва гарантує кожному інструменту високу якість та повну відповідність технічним вимогам. ТВС фрези Formula Profi сумісні з усіма типами салонних апаратів та фрезерів.
Твердосплавні фрези особливо зручні при знятті акрилового, гелевого шару для видалення огрубілих ділянок, вирізці мозолів, роботи з потовщеним нігтями, обробки гіпергідрозу/гіперкератозу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Усічений конус, Конус |
| Матеріал виготовлення насадки | Твердий сплав, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Formula Profi |
| Колір | Зелений |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 13 мм |