
469 ₴
422,10 ₴
Фреза Staleks Pro усічений конус - жорстка твердосплавна насадка з дрібною зернистістю для чорнових і чистових робіт, що дозволяє отримати максимально гладку поверхню.
Особливості фрези Staleks Pro усічений конус:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Staleks |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Усічений конус, Конус |
| Матеріал виготовлення насадки | Твердий сплав, Метал |
| Діаметр ковпачка | 6 мм |
| Довжина насадки | 33 мм |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 6 мм |
| Довжина загальна | 47 мм |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 14 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Staleks |