

135 ₴
121,50 ₴
Керамічна фреза – це найкращий інструмент для майстра манікюру.
Вона має неоднорідну структуру, яка сприяє рівномірному результату, має значно вище міцність і твердість, ніж у металевої насадки, що дозволяє збільшити термін служби.
Керамічна фреза є більш безпечною, ніж інші насадки і не так сильно травмує шкіру і пластину.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Колір | Синій |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Довжина насадки | 37 мм |
| Діаметр ковпачка | 5 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Матеріал виготовлення насадки | Кераміка, Метал |
| Форма насадок | Кукурудза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 5 мм |
| Довжина загальна | 52 мм |
| Довжина робочої частини | 15 мм |
| Тип | Фреза |
| Торгова марка | Formula Profi |