
70 ₴
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 110 ₴
Алмазна фреза "Кулька" від Formula Profi з синьою насічкою призначена для обробки сухої та нормальної кутикули, бічних валиків, бічних синусів, стрижневих мозолів та тріщин. Виготовлена із високоякісного нержавіючого сплаву. Напилення наконечника виконане з натуральної алмазної крихти. Фреза шар для манікюру із середньою абразивністю підходить для нормальної шкіри. У педикюрі фреза кругла застосовується для якісного та м'якого видалення мозолів та натоптишів, зняття ороговілих ділянок шкіри та товщини при кератозних станах, обробки як натуральних, так і нарощених нігтів. Використовується для обробки кутикули, бічних валиків, видалення ороговілої шкіри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Кулька |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення натуральне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 3.5 мм |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 3.5 мм |
| Довжина загальна | 40 мм |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 3.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Formula Profi |
| Діаметр | 5 мм |