
62 ₴
55,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 110 ₴
При створенні бездоганного декоративного манікюру не обійтися без якісних інструментів. Якщо ви віддаєте перевагу апаратним методам, Nails Molekula — надійний супутник для вирішення поставлених завдань при обробці нігтьових пластин і шкіри. Насадки, виготовлені з алмазної крихти, тверді, при цьому м'яко і обережно обробляти нігті, не викликаючи розшарувань і не порушуючи міцну структуру. Фреза кулька для кутикули міцна і зносостійка, прослужить довго.
Алмазна фреза куля для манікюру Nails Molekula акуратно видаляє ороговілу шкіру, не викликаючи подразнення або пошкоджень, а, навпаки, сприяє прискоренню регенерації і оновленню тканин. Практична форма дозволяє використовувати насадку для роботи з кутикулою і чутливими зонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nails Molekula |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Кулька |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення натуральне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 2.3 мм |
| Довжина насадки | 35 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фреза |
| Торгова марка | Molekula |
| Довжина робочої частини | 8 мм |
| Довжина загальна | 43 мм |
| Діаметр | 3мм |