Алмазна фреза для манікюру крапля синя 050 Formula Profi призначена для обробки кутикули, бічних валиків, нігтя у кутикули перед нарощуванням та корекцією. Зручна форма дозволяє підібратися у важкодоступні місця. Виготовлена із високоякісного нержавіючого сплаву, як і інші насадки цього бренду. Напилення наконечника виконане з натуральної алмазної крихти, що надає інструменту твердості та стійкості до зносу. Полум'я фреза алмазна дбайливо взаємодіє зі шкірою, не ушкоджуючи нігтьову пластину. Купити фрезу для нігтів крапля синя можна окремо або у наборі з іншими видами насадок FormulaProfi.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Колір | Синій |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Довжина насадки | 38 мм |
| Діаметр ковпачка | 5 мм |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення натуральне, Метал |
| Форма насадок | Краплеподібна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр робочий | 5 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |
| Довжина робочої частини | 12 мм |
| Тип | Фреза |
| Торгова марка | Formula Profi |