110 ₴
99 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 110 ₴
Фрези полірувальні Formula Profi – це завжди бездоганне фінішне оформлення. Після проходження таким полірувальником у процедурі апаратного манікюру та педикюру, ніготь набуває гарного блиску та дзеркальної гладкості, а шкіра — м'якості та бархатистості. Такі насадки універсальні, підходять для полірування натуральних та штучних нігтів, шліфування шкіри рук та стоп. Nail-майстри в рамках однієї процедури використовують різні моделі полірувальників, що дозволяє досягти ідеальної гладкості та стійкого глянцю.
За рахунок м'якості силікону полірувальник працює дбайливо. Такі насадки дозволяють робити фінішну обробку чутливих зон без дискомфорту для клієнта. Прекрасно працюють у парі з поживними оліями, поліруючим кремом. Серед інших плюсів силіконових фрез: делікатність, довговічність, відсутність схильності до забруднення, простота догляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Закруглений конус, Конус |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення натуральне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 5 мм |
| Довжина насадки | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фреза |
| Торгова марка | Formula Profi |
| Діаметр робочий | 5 мм |
| Довжина загальна | 45 мм |
| Довжина робочої частини | 11 мм |