45 ₴
40,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 110 ₴
Фрези полірувальні Formula Profi – це завжди бездоганне фінішне оформлення. Після проходження таким полірувальником у процедурі апаратного манікюру та педикюру, ніготь набуває гарного блиску та дзеркальної гладкості, а шкіра — м'якості та бархатистості. Такі насадки універсальні, підходять для полірування натуральних та штучних нігтів, шліфування шкіри рук та стоп. Nail-майстри в рамках однієї процедури використовують різні моделі полірувальників, що дозволяє досягти ідеальної гладкості та стійкого глянцю.
За рахунок м'якості силікону полірувальник працює дбайливо. Такі насадки дозволяють робити фінішну обробку чутливих зон без дискомфорту для клієнта. Прекрасно працюють у парі з поживними оліями, поліруючим кремом. Серед інших плюсів силіконових фрез: делікатність, довговічність, відсутність схильності до забруднення, простота догляду.
В асортименті Formula Profi представлені полірувальники із силікон-карбіду з різним ступенем абразивності, всіх актуальних форм та розмірів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Опис насадок | |
| Форма насадок | Конус |
| Матеріал виготовлення насадки | Метал, Силікон |
| Вид насадки | Фреза |
| Діаметр ковпачка | 10 мм |
| Довжина насадки | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Абразивність | 240 grit |
| Торгова марка | Formula Profi |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 10 мм |
| Довжина загальна | 55 мм |
| Довжина робочої частини | 20 мм |
| Тип | Фреза |