Сухожаровий стерилізатор SANITIZING BOX CH-360T White – це один із must-have обладнання, яке має бути у кожного професійного майстра манікюру, перукаря чи косметолога. Він забезпечить безпеку використання інструментів і при цьому збереже їх функціональні властивості.
Внутрішній об'єм камери для стерилізації є досить містким і становить 1.8 літрів. Стерилізаційна камера та знімний лоток виготовлені із міцної нержавіючої сталі.
Дана модель сухожарового стерилізатора має таймер, робочий діапазон якого становить від 0 до 60 хвилин. Також є терморегулятор, за допомогою якого можна вибрати певну температуру стерилізації від 0 до 220 °C. Можна використовувати крафт-пакети – 200-220 ° C на 60 хв.| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Для манікюру |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Технічні характеристики | |
| Потужність | 300 Вт |