Для боротьби з летким опилом і підтримки порядку на робочому місці майстру нігтьового сервісу необхідна витяжка. Цей пристрій призначений для миттєвого втягування опилу, постійно дихати яким небезпечно для майстра та клієнтів. Крім того, без витяжки природне та штучне опилювання розлітається по всій робочій зоні, роблячи її неохайною і змушуючи витрачати більше часу на прибирання.
Simei 858-2А – компактна та дієва витяжка для манікюру. Незважаючи на невеликі розміри, вона чудово втягує пил, який з'являється в процесі роботи майстра манікюру. Додаткова перевага полягає в тому, що її можна використовувати як підставку під лікоть, для зручності клієнта та майстра. Оснащена спеціальним пристроєм, який зменшує рівень шуму при високих швидкостях обертання вентилятора.
У верхню частину мішка вшита гумка, яка щільно прилягає до вентилятора, не дозволяючи пилу мимоволі вилітати з пилозбірника під час роботи пилососу. Сам мішок виготовляється з нетканого матеріалу, який вільно пропускає повітря та затримує пил.Модель виготовлена із міцного пластику, який розрахований на багаторічну експлуатацію. Сучасний дизайн Simei 858-2А та форма «будиночок» дозволяють їй відмінно вписатися в інтер'єр будь-якої робочої зони.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SIMEI |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Для манікюра |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Змінні мішки для пилу | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип витяжки | Настільна |
| Форма витяжки | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10.5 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 18 см |
| Технічні характеристики | |
| Максимальна швидкість обертання | 2700 об/хв |
| Напруга мережі | 100~120 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Основні | |
| Тип обладнання | Витяжка |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Simei |