Для ретельного та дбайливого догляду за нігтями потрібно застосовувати якісний спеціалізований інструмент, що ефективно виконує свої функції, і при цьому не ушкоджує структуру нігтя. До таких інструментів відноситься пилка для нігтів Beleon, призначена для корекції форми нігтя, і видалення дрібних дефектів з нігтьової поверхні. Цей інструмент є універсальним — може експлуатуватися для щоденного догляду, або ж у професійних закладах для виконання необхідних операцій.
Особливості пилки для нігтів Beleon
Ергономічна форма пилки для нігтів, яка дозволяє зробити роботу з інструментом максимально ефективною та зручною.
Наявність різних абразивностей, серед яких кожен користувач може вибрати найзручніший для себе варіант.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 150 грит, до 240 грит, до 80 грит, до 100 грит, до 120 грит, до 180 грит, до 220 грит, до 320 грит |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Тип пилочки по матеріалу | Абразив |
| Тип пилочки | Для додання форми |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Beleon |
| Колір | Білий |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Товщина пилки | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Beleon |
| Абразивність | 180/240 grit |