70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 110 ₴
Пензлик косметичний PT901 виготовлений з високоякісного таклонового ворсу, який своєю м'якістю і еластичністю не поступається натуральному. Він не вбирає косметичні продукти, тому забезпечує надточне маскування незначних недоліків шкіри. Завдяки формі робочої частини інструмент також чудово справляється з фарбування контуру і поверхні губ!
Перетворіть створення макіяжу на справжню творчість разом з якісними і довговічними аксесуарами від Topface!
Особливості пензлика Topface, F13:
- призначений для локального нанесення коректора, маскування прищів і мімічних зморшок;
- може використовуватися для покривання губ помадами і блисками будь-яких текстур;
- гіпоалергенний синтетичний ворс;
- легко очищається від забруднень;
- швидко сохне;
- зберігає цілісність форми, незважаючи на часту експлуатацію;
- зручна ручка;
- лаконічний біло-золотий дизайн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | topface |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 15 мм |
| Довжина рукоятки | 110 мм |
| Колір | Білий |
| Комплектація пензликами | Пензель для корекції форми носа, Пензель для помади, Консілерний пензлик, Кисть для нанесення контурів |
| Матеріал ворсу | Таклон |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Пензель для коректора/консілера |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Topface |