120 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Parisa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Довжина | 160 мм |
| Довжина ворсу | 6 мм |
| Довжина рукоятки | 155 мм |
| Колір | Чорний |
| Комплектація пензликами | Кисть для брів |
| Матеріал ворсу | Синтетичний |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Тип пензля | Кисть для брів |
| Ширина/Діаметр біля основи ворсу | 5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Parisa |