
200 ₴
180 ₴
Твердосплавні (ТВС) фрези Formula Profi – це високоякісний професійний інструмент для технік манікюру та педикюру. Робоча частина фрези виготовлена з особливо стійкого та твердого вольфрам-карбідного сплаву з нітрит-титановим покриттям. Високоточне заточування методом алмазного шліфування. Фрези мають високі ріжучі властивості і довго зберігають гостроту насічки.
Твердосплавні фрези виготовляються із цільної заготовки. Моделі більшого діаметру – зварні. Ідеальне центрування запобігає биття та вібрації насадки на робочу поверхню. Суворий контроль на всіх етапах виробництва гарантує кожному інструменту високу якість та повну відповідність технічним вимогам. ТВС фрези Formula Profi сумісні з усіма типами салонних апаратів та фрезерів.
Твердосплавні фрези особливо зручні при знятті акрилового, гелевого шару для видалення огрубілих ділянок, вирізці мозолів, роботі з потовщеними нігтями, обробки гіпергідрозу/гіперкератозу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Колір | Червоний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Діаметр ковпачка | 2 мм |
| Матеріал виготовлення насадки | Твердий сплав, Метал |
| Форма насадок | Голка |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 2 мм |
| Довжина робочої частини | 14 мм |
| Тип | Фреза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Formula Profi |