
70 ₴
63 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 110 ₴
У технології виробництва FormulaProfi застосовує якісне кріплення до основи та високоточне калібрування зерен. Завдяки цьому кристали виходять однакові за розміром і манікюрні насадки для фрезера обробляють поверхні рівномірно та швидко.
Фреза циліндр для манікюру призначена для обробки бічного валика, обробки бічних синусів, обробки вільного краю, корекції довжини, обробки тріщин при педикюрі. Виготовлена із високоякісного нержавіючого сплаву. Напилення наконечника виконане з натуральної алмазної крихти. Фреза для манікюру циліндр із середньою абразивністю підходить для нормальної шкіри. Фреза для нігтів купити яку можна на нашому сайті, дбайливо знімає тонкий шар покриття, не руйнуючи нігтьову пластину, і створює форму. Фреза циліндр для педикюру застосовується для якісного та м'якого видалення мозолів та натоптишів, обробки ороговілих ділянок шкіри, зняття товщини.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Манікюрний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Циліндр |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення натуральне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 3.3 мм |
| Довжина насадки | 44.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Фреза |
| Торгова марка | Formula Profi |
| Діаметр | 3.3 мм |
| Діаметр робочий | 3.3 мм |
| Довжина робочої частини | 5.5 мм |
| Довжина загальна | 50 мм |