
78 ₴
70,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 110 ₴
Алмазна фреза у формі зрізаного конуса Staleks Pro незамінна для майстра апаратного манікюру.
Використовується для обробки кутикули, бічних валиків. Служить для підготовки нігтя біля кутикули до нарощування та корекції. Може використовуватись в апаратному педикюрі.
Під час користування насадкою варто приділити увагу правильному догляду. Чищення та миття насадки повинні проводитись після кожного клієнта. В ідеалі - використовувати ультразвукову мийку, після якої провести стерилізацію і дезінфекцію. Зберігати алмазні насадки варто в спеціальному контейнері і не допускати попадання пилу та вологи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Staleks |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Насадки для апаратного манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Кількість насадок | 1 шт. |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Фреза |
| Форма насадок | Усічений конус |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення натуральне, Метал |
| Діаметр ковпачка | 1.6 мм |
| Довжина насадки | 33 мм |
| Основні атрибути | |
| Діаметр робочий | 1.6 мм |
| Довжина загальна | 43 мм |
| Тип | Фреза |
| Довжина робочої частини | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Staleks |