Пластиковий бокс стерилізатор призначений для дезінфекції (стерилізації) манікюрного та педикюрного инструменту рідкими препаратами. Має компактні разміри. На верхній кришці розташоване прозоре вікно.
Замочування інструменту до термообробки дуже важливий етап у стерилізації інструменту який не в жодному разі не можна пропускати та знецінювати
⠀
Для використання необхідно зробити розчин з концентрату дезрозчину та води, налити в бокс (0,5л). Готовий розчин можна використовувати протягом 15-20 днів або поки не помутніє.
Потім обов'язково промити інструмент під проточною водою і добре просушити (якщо погано просохне інструмент з часом з'явиться корозія)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Divia |
| Країна виробник | Україна |
| Вид стерилізації | Хімічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Косметологічний, Перукарський, Педикюрний, Манікюрний |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Режими роботи | Дезінфекція, Стерилізація |
| Стан | Новий |
| Стерилизуемый матеріал | Камінь, Пластмаса, Скло, Поролон, Дерево, Кераміка, Метал, Мікрофібра |
| Сфера застосування | Побутова |
| Тип | Засіб для дезінфекції |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Висота корпусу | 8 мм |
| Довжина корпусу | 22 мм |
| Ширина корпусу | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Торгова марка | Divia |